Dlaczego my?

1. Dopasowani do klienta

Naszą podstawową zaletą jest szybka obsługa. Staramy się podjąć działania związane z naprawą sprzętu już w dniu zgłoszenia usterki. Ponadto dopasujemy się do Twoich oczekiwań – przyjedziemy rano, wieczorem, także w sobotę.

To Ty decydujesz, kiedy mamy naprawić Twoje urządzenie.

2. Redukujemy koszty

W dzisiejszych czasach nad pracą naszych urządzeń czuwa
wszechobecna elektronika. Niestety – czasem zdarza się, że moduły elektroniczne ulegają awarii a wymiana ich na nowe często jest nieopłacalna. Nasz serwis proponuje naprawę modułów elektronicznych, co znacznie obniża koszty przywrócenia sprawności urządzenia. Ponadto zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta a ceny naszych usług są konkurencyjne.

3. Doradzimy, podpowiemy

Jeśli sam naprawiasz swoje urządzenie AGD, potrzebujesz informacji, podpowiedzi, szukasz części zamiennych, nie jesteś pewien, czy naprawa Twojego sprzętu będzie opłacalna lub masz zamiar kupić nowe urządzenie i szukasz podpowiedzi, skontaktuj sie z nami za pomocą formularza w dziale Kontakt. Dołożymy wszelkich starań aby udzielić Ci szybkiej i fachowej odpowiedzi.

Potrzebujesz szybkiej naprawy sprzętu gastronomicznego lub chłodniczego skontaktuj się z

Zajmujemy się pogwarancyjnymi naprawami takich urządzeń jak: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, płyty ceramiczne, indukcyjne, ekspresy do kawy.

Dowiedz się więcej o nasze działalności:

Kontakt

Lokalizacja

Zacisze 20
Zielona Góra

kontakt@szybkiserwisagd.pl

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Telefony

Urządzenia gastronomiczne:
+48 793 910 554

Urządzenia chłodnicze:
+48 698 645 790

Ekspresy do kawy:
+48 604 538 806

Zadzwoń

od maja

ZMIANA ADRESU:

Szybki Serwis AGD
ul. Zacisze 20
65-001 Zielona Góra